Nyrenoveret 3 værelses lejlighed lejes ud pr. 1 .december 2026.
Lejligheden indeholder helt nyt køkken og badeværelse samt 3 gode store og rummelige værelser, med helt ny anlagte gulve.
Her kan du indrette stue og 2 værelser eller Stue, spisestue samt værelse – alt efter hvad du ønsker.
Køkkenet er blevet totalt renoveret og har godt med skabsplads, helt nye hvidevarer, i form af køleskab, ovn, kogeplade og opvaskemaskine.
Badeværelset er ligeledes helt nyt med gulvvarme og med lækker brusekabine.
Fra lejligheden er der adgang til en stor fælles hyggelig have som deles med ejendommens øvrige 3 lejligheder
Her vil du have mulighed for at stille dine havemøbler eller grill.
Hver lejemål har også sit eget depotrum i tør kælder. Her er der mulighed for ekstra opbevaring af sine ting, i et pænt og stort rum. Der er ligeledes mulighed for at stille egen vaskemaskine og tørretumbler i ejendommens vaskekælder, med egen måler.
Med denne lejlighed får du en rummelig gennem renoveret lejlighed tæt på Centrum – med adgang til stor fælles have.
Lejemålet har fået anlagt helt nye gulve i hele lejemålet. Gulvene der er anlagt kan ses på køkken billedet.
Det er muligt at leje en parkerings plads på nabo ejendommen for 375kr om måneden.