Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Aalborg
  4. 3 værelses
  5. Aalborg
6. maj
3 værelses lejlighed på 90 m²
Svendsgade, 9000 Aalborg, Aalborg - 3. sal
Månedlig leje
6.892
kr
6.892 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
28.368 kr.

Ledig fra
1. august 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

6. maj

Stor lys 3 værelses lejlighed på 90 kvm med karnap - parkeringsmuligheder

Til leje pr. 01.08.26 evt. tidligere Stor lys 3 værelses lejlighed på 90 kvm med karnap, beliggende i centrum af Aalborg/Vestbyen, til leje. kan laves til delevenlig. Tæt på togstation og Pludsbus. Der er 3 parkeringspladser i gården som p.t indbyrdes kan benyttes af lejerne. Indeholder nyere køkken køleskab/fryser, samt opvaskemaskine og emhætte. Der er nyere badeværelse med bruser. Lejligheden har afhøvlet gulve. Opbevarings rum samt vaskemuligheder i kælder. Husleje kr. 6.892,00 pr. md. (incl. vandforbrug) samt a’conto varme på kr. 800,00 Mulighed for leje af garage på adressen.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
90 m²
Værelser
3
Etage
3.

Ledig fra
1. august 2026
Månedlig leje
6.892 kr.
Aconto
800 kr.
Depositum
20.676 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
28.368 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
6.5.2026
Sagsnr.
2770881
BoligAgent
Din søgning:
Aalborg, Aalborg, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
10 annoncer
Sidst aktiv: 24 timer siden
Oprettet: 10 år siden
Månedlig leje
6.892
kr
6.892 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
28.368 kr.

Ledig fra
1. august 2026
Valideret af BoligPortal
10 annoncer
Sidst aktiv: 24 timer siden
Oprettet: 10 år siden
Månedlig leje
6.892
kr

Andre boliger i Aalborg

Fri kontakt
3 vær. lejlighed på 85 m²
Aalborg Øst, Marshalls Alle
7.495 kr.2 dage siden

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play