Log ind
  1. Hjem
  2. Værelser
  3. Odense
  4. 1 værelses
  5. Odense C
3 dage siden
Værelse på 17 m²
Kronprinsensgade, 5000 Odense, Odense C - 2. sal
Månedlig leje
2.800
kr
2.800 kr.
Månedlig aconto
250 kr.
Indflytningspris
19.850 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
24+ måneder
Har du brug for et lån?

3 dage siden

Charmerende værelse, ved Eventyrhaven.

Ejendom beliggende i dejlige omgivelser midt i Odense centrum udlejes et charmerende værelse på 2 sal. Værelset er på 20 m2 og har egen indgang og dørtelefon. Værelset har fælles køkken og badeværelse med de to øvrige værelser på etagen. Der er fælles vaskeri i kælderen.

Detaljer om bolig

Boligtype
Værelse
Størrelse
17 m²
Værelser
1
Etage
2.

Lejeperiode
24+ måneder
Ledig fra
Snarest muligt
Månedlig leje
2.800 kr.
Aconto
250 kr.
Depositum
8.400 kr.
Forudbetalt husleje
8.400 kr.
Indflytningspris
19.850 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
20.5.2026
Sagsnr.
4951546
BoligAgent
Din søgning:
Odense, Odense C, Værelser
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
13 annoncer
Sidst aktiv: 3 dage siden
Oprettet: 11 år siden
Månedlig leje
2.800
kr
2.800 kr.
Månedlig aconto
250 kr.
Indflytningspris
19.850 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
24+ måneder
BoligAgent
Din søgning:
Odense, Odense C, Værelser
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
13 annoncer
Sidst aktiv: 3 dage siden
Oprettet: 11 år siden
Månedlig leje
2.800
kr

Andre boliger i Odense

1 værelse på 20 m²
Odense C, Slotsgade
2.550 kr.29. januar

Populære søgninger

Alle i Værelser
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play