𝗢𝗕𝗦: 𝗕𝗼𝗹𝗶𝗴𝗲𝗿𝗻𝗲 𝗲𝗿 𝗺𝗮̊𝗹𝗿𝗲𝘁𝘁𝗲𝘁 𝗹𝗲𝗷𝗲𝗿𝗲 𝗼𝘃𝗲𝗿 𝟱𝟱 𝗮̊𝗿 𝘂𝗱𝗲𝗻 𝗵𝗷𝗲𝗺𝗺𝗲𝗯𝗼𝗲𝗻𝗱𝗲 𝗯ø𝗿𝗻.
I Rosenkildehaven i Slagelse tilbyder vi både seniorlejligheder og lejligheder for alle. Boligerne har et stort køkken-alrummet i åben forbindelse med stuen, hvorfra du har adgang til terrasse eller altan. Badeværelset er rummeligt med bruseniche og badeværelsesmøbel med spejl. Afhængigt af lejlighedens størrelse får du ét eller to separate værelser. Alle boliger har depotrum i lejligheden. Der er gulvvarme i alle rum.
Hårde hvidevarer
Boligerne har alt i hårde hvidevarer inklusive vaskemaskine, tørretumbler og opvaskemaskine.
Husdyr
Lejere kan ansøge om tilladelse til at holde indekat og hund på adressen. Udekatte er ikke tilladt. Se vores samlede husdyrsregler her.
Elevator
Der er elevator i alle opgange.
Parkering
Der er fælles parkering i terræn foran lejlighederne samt fælles el-ladestandere. Dog gælder det, at der kun kan registreres én nummerplade pr. lejemål. Derudover er der særlige regler for gæsteparkering. Kontakt udlejningskonsulenten for mere info.