Vi har fået en 4-værelses fin lejlighed til udlejning, som kan overtages fra den 1 marts. Beliggende i stueplan i enden af bygningen og med egen terrasse.
Ejendommen er opført og indflyttet sidst i 2023
Lejlighederne er monteret med kvalitets køkken og badeværelsesinventar fra HTH, køle-fryseskab, ovn med pyrolyse, opvaskemaskine, induktionskogeplade og emhætte.
Vaske- og tørremaskine på badeværelset.
Gulvvarme i alle rum.
Ventilationsanlæg med 85% varme-genindvinding
Øvrige informationer.
- Fiber internet og antenne udbydes af Waoo / Energi Fyn.
- Cykelparkering er etableret udenfor hver opgang som fremgår af oversigtsplanen.
- I opgangene er der plads til barnevogn, jogger og tilsvarende.
- Rengøring af trappeopgange og vedligeholdelse af udenoms arealer er med i lejen.
- Alle lejligheder har depotrum på cirka 2,5m2 sammen med teknikrummet.
- Kodetastatur med egen kode til opgangsdøre
- TV overvågning af alle opgange, som etableres for at højne sikkerheden for vores beboere
- Der må ikke ryges i lejlighederne
- Parkeringsplads ved boligerne
- Opladning af El-bil ved boligerne
Området:
200 meter til Odense letbane ved Idrætsparken
200 meter til Føtex, Lidl med flere
Ejendomsselskabet Rømersvej som er vores familieselskab har opført Frejas Bo med 39 lejligheder 2, 3 og 4-værelses lejligheder. Alle får enten egen terrasse eller stor altan.
Vi har gjort os mange tanker om Frejas Bo, så det bliver et godt sted at bo. Lejlighederne er indrettet, så det giver den bedste bo-kvalitet og alle lejligheder er gennemlyste fra nord til syd. Materialevalget er stilrent og enkelt, og vi har valgt gode kvalitetsmaterialer udvendigt og indvendigt.
Vi glæder os til at vise dig Frejas Bo - et godt sted at bo.