Log ind

2 værelses lejlighed på 73 m²

Låsbygade, 6000 Kolding - 2. sal

1. december 2026Ledig fra
UbegrænsetLejeperiode
2Værelser
2. Etage
Energimærke: D
Energimærke

Skøn lys lejlighed med stort køkken og VM i badeværelset

Centralt beliggende lejlighed med mulighed for parkering på fællesområde. Ligger med et dejligt kig over byen og de skønne bygninger i Latinerkvarteret. Har rummelig entre med to skabe og dørtelefon. Renoveret badeværelse med bla. bruser og vaskemaskine. Stort køkken med opvaskemaskine, og køle/fryseskab. Rummelig stue, hvor der kan indrettes på flere måder. Soveværelse med integreret skab. Lukket gårdhave, hvor kun ejendommens lejere har adgang. Cykelparkering og mulighed for eget depotrum, såfremt det ønskes.

Detaljer om udlejning

Indflytningspris

Første måneds husleje
5.250 kr.
Forudbetalt husleje
5.250 kr.
Depositum
10.500 kr.
Aconto
700 kr.
Samlet pris ved indflytning
21.700 kr.

Månedlig leje

Månedlig husleje
5.250 kr.
Aconto
700 kr.
Samlet månedspris
5.950 kr.

Detaljer om bolig

Livsstil

  • Delevenlig
  • Kun for studerende
  • Husdyr tilladt
  • Seniorvenlig

Faciliteter

  • Parkering
  • Elevator
  • Altan/terrasse

Inventar

  • Møbleret
  • Vaskemaskine
  • Opvaskemaskine

Galleri

Kort

Månedlig leje

5.250kr

HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

Indholdet er beskyttet i henhold til ophavsretsloven. Regelmæssig, systematisk eller kontinuerlig indsamling, opbevaring og enhver anden form for kompilering af data er ikke tilladt uden udtrykkelig skriftlig tilladelse fra BoligPortal.
© 2001–2026 BoligPortal