Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Kolding
  4. 2 værelses
I går
2 værelses lejlighed på 69 m²
Warmingsgade, 6000 Kolding - Stuen
Månedlig leje
5.680
kr
5.680 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
17.840 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

I går

2 værelses lejlighed på 69m²

Central lejlighed i hjertet af Kolding Det er en 2 værelses lejlighed. Lejligheden indeholder 2 gode værelser, badeværelse der indeholder vaskemaskine. Køkkenet som indeholder køleskab med frys. Lejligheden er beliggende 4 minutters gå afstand fra strøget og er lige midt i Kolding. Har ovenstående vækket din interesse en smule for en flot og delevenlig lejlighed i Kolding centrum er du meget velkommen til at ringe eller skrive. Lejligheden er delvis nyrenoveret, og fremstår meget lækker. Lejligheden ligger på 1. sal. Der er, vaskemaskine, kølefryseskab, emhætte, keramiske kogeplader samt ovn

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
69 m²
Værelser
2

Månedlig leje
5.680 kr.
Aconto
800 kr.
Depositum
11.360 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
17.840 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
18.5.2026
Sagsnr.
5221593
BoligAgent
Din søgning:
Kolding, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 100 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 10 år siden
Månedlig leje
5.680
kr
5.680 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
17.840 kr.

Valideret af BoligPortal
Mere end 100 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 10 år siden
Månedlig leje
5.680
kr

Andre boliger i Kolding

Fri kontakt
2 vær. lejlighed på 63 m²
Kolding, Sdr. Havnegade
6.695 kr.8. april

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play