Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. København
  4. 2 værelses
  5. Smørum
  6. Lille Smørum
Plantegning
6 timer siden
2 værelses lejlighed på 58 m²
Søagerhusene, 2765 København, Smørum - 1. sal
Månedlig leje
12.400
kr
12.400 kr.
Indflytningspris
62.000 kr.

Ledig fra
15. december 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

6 timer siden

2 værelses lejlighed på Søagerhusene i Smørum udlejes

Med 107 boliger i varierende størrelser og typologier er der noget for de fleste. Til dem der har brug for god plads – og til dem, der trives på lidt færre kvadratmeter. Til både små og store familier, hvor et godt hverdagsliv skal spille sammen med de praktiske behov. Til dem, der ønsker et roligere tempo, og til dem, der er ved at skabe deres første hjem. Alle boliger er udstyret med: \- Privat terrasse eller altan \- Komplet hvidevarepakke fra Miele \- Køkkener fra HTH med integrerede greb \- Brusenicher med rainshowers \- Skabsplads i alle værelser \- Privat opbevaringsplads via skur eller depot ved gymnastiksalen

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
58 m²
Værelser
2
Etage
1.

Ledig fra
15. december 2026
Månedlig leje
12.400 kr.
Depositum
37.200 kr.
Forudbetalt husleje
12.400 kr.
Indflytningspris
62.000 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
21.5.2026
Sagsnr.
5632788
BoligAgent
Din søgning:
København, Smørum, Lille Smørum, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 19 år siden
Månedlig leje
12.400
kr
12.400 kr.
Indflytningspris
62.000 kr.

Ledig fra
15. december 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Udlejer online i dag
BoligAgent
Din søgning:
København, Smørum, Lille Smørum, Lejligheder
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 19 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
12.400
kr

Andre boliger i København

2 vær. lejlighed på 60 m²
Ballerup, Guldblommevej
10.900 kr.2 timer siden

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play