Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. København
  4. 1 værelses
  5. København V
3 timer siden
1 værelses lejlighed på 36 m²
Rahbeks Allé, 1749 København, København V - 2. sal
Månedlig leje
9.600
kr
9.600 kr.
Månedlig aconto
0 kr.
Indflytningspris
57.600 kr.

Ledig fra
1. september 2026
Lejeperiode
24+ måneder
Har du brug for et lån?

3 timer siden

Furnished, Quiet appartment in Vesterbro/Frederiksberg

1 studio/1 room with kitchen and bathroom 36 m2 in fenced, secured and totally quiet area with big garden, fitness and laundryroom. Fully furnished and fully equipped. Possibility for parking space. THE RENT IS INCLUSIVE ACCOUNT KR. 1100 FOR HEAT AND WATER CONSUMPTION. (8500+1100 =9,600)

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
36 m²
Værelser
1
Etage
2.

Lejeperiode
24+ måneder
Ledig fra
1. september 2026
Månedlig leje
9.600 kr.
Aconto
0 kr.
Depositum
28.800 kr.
Forudbetalt husleje
19.200 kr.
Indflytningspris
57.600 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
12.5.2026
Sagsnr.
5629360
BoligAgent
Din søgning:
København, København V, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
1 annonce
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 6 dage siden
Månedlig leje
9.600
kr
9.600 kr.
Månedlig aconto
0 kr.
Indflytningspris
57.600 kr.

Ledig fra
1. september 2026
Lejeperiode
24+ måneder
Udlejer online i dag
BoligAgent
Din søgning:
København, København V, Lejligheder
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
1 annonce
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 6 dage siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
9.600
kr

Andre boliger i København

Fri kontakt
1 vær. lejlighed på 41 m²
København NV, Frederikssundsvej
10.900 kr.2. marts

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

English