Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Horsens
  4. 3 værelses
6 dage siden
3 værelses lejlighed på 76 m²
Fredensgade, 8700 Horsens - Stuen
Månedlig leje
7.224
kr
7.224 kr.
Månedlig aconto
700 kr.
Indflytningspris
29.596 kr.

Ledig fra
1. august 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

6 dage siden

Nyrenoveret 3 vær

Nyrenoveret 3 vær. lejlighed med have/opvasker/vaskmaskine/tørretumbler/dørtelefon og kælderrum. 7224kr + 700kr til forbrug. Kontakt kun på telefon

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
76 m²
Værelser
3

Ledig fra
1. august 2026
Månedlig leje
7.224 kr.
Aconto
700 kr.
Depositum
21.672 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
29.596 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
7.5.2026
Sagsnr.
4195841
BoligAgent
Din søgning:
Horsens, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
74 annoncer
Sidst aktiv: 3 dage siden
Oprettet: 12 år siden
Månedlig leje
7.224
kr
7.224 kr.
Månedlig aconto
700 kr.
Indflytningspris
29.596 kr.

Ledig fra
1. august 2026
Valideret af BoligPortal
74 annoncer
Sidst aktiv: 3 dage siden
Oprettet: 12 år siden
Månedlig leje
7.224
kr

Andre boliger i Horsens

Fri kontakt
3 vær. lejlighed på 79 m²
Horsens, Ole Worms Gade
7.287 kr.6. maj

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play