Log ind

2 værelses lejlighed på 51 m²

Svanes Plads, 8700 Horsens - Stuen

1. februar 2027Ledig fra
UbegrænsetLejeperiode
2Værelser
StuenEtage
-Energimærke

2 vær. lejlighed i god stand.

Dejlig lejlighed med fantastisk beliggenhed. Pr. 1/2 kan denne skønne lejlighed blive din. Lejligheden er gennem renoveret i 2021, og er indrette på følgende vis. Fra opgangen går man ind i alrummet, hvor køkkenet ligger til venstre. Videre frem ligger stuen hvor der er et dejligt lysindfald. Fra stuen træder man ind i et mindre soveværelse, med faste skabe, hvorfra der er indgang til bad/toilet. Mindre rolig husdyr kan accepteres. Der er gjort plads til at der kan installeres egen vaskemaskine/tørretumler i kælderen, hvor der også forefindes et mindre depot rum. Lille åben have til fælles brug, på bagsiden af ejendommen.

Gode muligheder for parkering foran lejligheden.

Ring for fremvisning

Detaljer om udlejning

Indflytningspris

Første måneds husleje
5.460 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Depositum
16.380 kr.
Aconto
280 kr.
Samlet pris ved indflytning
22.120 kr.

Månedlig leje

Månedlig husleje
5.460 kr.
Aconto
280 kr.
Samlet månedspris
5.740 kr.

Detaljer om bolig

Livsstil

  • Delevenlig
  • Kun for studerende
  • Husdyr tilladt
  • Seniorvenlig

Faciliteter

  • Parkering
  • Elevator
  • Altan/terrasse

Inventar

  • Møbleret
  • Opvaskemaskine

Galleri

Kort

Udlejer online i dag

Månedlig leje

5.460kr

HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

Indholdet er beskyttet i henhold til ophavsretsloven. Regelmæssig, systematisk eller kontinuerlig indsamling, opbevaring og enhver anden form for kompilering af data er ikke tilladt uden udtrykkelig skriftlig tilladelse fra BoligPortal.
© 2001–2026 BoligPortal