Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Horsens
  4. 2 værelses
30. april
2 værelses lejlighed på 36 m²
Sønderbrogade, 8700 Horsens - 3. sal
Månedlig leje
4.162
kr
4.162 kr.
Månedlig aconto
210 kr.
Indflytningspris
16.858 kr.

Ledig fra
1. juli 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

30. april

Lille og hyggelig lejlighed

Få din helt egen bolig på toppen af Sønderbro i Horsens! 🏡 Her har du alt inden for rækkevidde: Lagkagehuset, Coop365, skønne genbrugsbutikker, Bygholm Park, banegården og VIA - alt i gåafstand! 🛒🏞️🚆 Du får et lækkert badeværelse🚿🧼 Stort Køkken alrum. Køkkenet er udstyret med køle-fryseskab, ovn og kogeplade. 🍽️🛏️ ✖️ Ingen kæledyr tilladt. OBS Billederne kan være vejledende. Skriv gerne for en fremvisning. Vi står klar til at hjælpe dig.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
36 m²
Værelser
2
Etage
3.

Ledig fra
1. juli 2026
Månedlig leje
4.162 kr.
Aconto
210 kr.
Depositum
12.486 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
16.858 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
30.4.2026
Sagsnr.
5625201
BoligAgent
Din søgning:
Horsens, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 17 år siden
Månedlig leje
4.162
kr
4.162 kr.
Månedlig aconto
210 kr.
Indflytningspris
16.858 kr.

Ledig fra
1. juli 2026
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 17 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
4.162
kr

Andre boliger i Horsens

2 vær. lejlighed på 41 m²
Horsens, Spedalsø
4.100 kr.6. maj

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play