Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Aalborg
  4. 4 værelses
  5. Aalborg
12 timer siden
4 værelses lejlighed på 151 m²
Maren Turis Gade, 9000 Aalborg, Aalborg - 2. sal
Månedlig leje
12.995
kr
12.995 kr.
Månedlig aconto
1.200 kr.
Indflytningspris
53.180 kr.

Ledig fra
1. august 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

12 timer siden

Helt unik herskabslejlighed i hjertet af Aalborg

Denne helt unikke herskabslejlighed er beliggende i en smuk velholdt ejendom med fine arkitektoniske detaljer i hjertet af Aalborg. Lejligheden blev moderniseret i 2018 med nyt køkken og nyt bad/toilet og gæstetoilet men alle originale døre paneler skabe stuk mm. er bevaret og står smukt i denne utroligt charmerende lejlighed. Lejligheden indeholder: entre med adgang til gæstetoilet og til stor stue. Herfra er der adgang til værelse og til spisestuen. Fra spisestue er der adgang til køkken med altan og til soveværelse med adgang til bad/toilet. Dette er en meget smuk lejlighed midt i Aalborg’s centrale gågade som bør ses!

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
151 m²
Værelser
4
Etage
2.

Ledig fra
1. august 2026
Månedlig leje
12.995 kr.
Aconto
1.200 kr.
Depositum
38.985 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
53.180 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
11.5.2026
Sagsnr.
4869996

Aalborg, Aalborg, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 800 annoncer
Sidst aktiv: 24 timer siden
Oprettet: 7 år siden
Månedlig leje
12.995
kr
12.995 kr.
Månedlig aconto
1.200 kr.
Indflytningspris
53.180 kr.

Ledig fra
1. august 2026
Valideret af BoligPortal
Mere end 800 annoncer
Sidst aktiv: 24 timer siden
Oprettet: 7 år siden
Månedlig leje
12.995
kr

Andre boliger i Aalborg

4 vær. rækkehus på 125 m²
Aalborg SV, Anna Anchers Vej
12.250 kr.5 dage siden

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play