Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Aabenraa
  4. 3 værelses
2 dage siden
3 værelses lejlighed på 65 m²
Nygade, 6200 Aabenraa - 2. sal
Månedlig leje
5.125
kr
5.125 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
26.425 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

2 dage siden

Delevenlig 3 vær. tæt på uddannelser

Fin penthouse lejlighed midt i Aabenraa. Lejligheden indeholder 2 gode værelser, badeværelse med bruseniche, stort helt nyt køkken med mulighed for spise plads og integrerede hvidevarer og fin rummelig stue med ny lakeret parketgulv. Vaskekælder og mulighed for at leje garage. Der er trægulve i hele lejligheden.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
65 m²
Værelser
3
Etage
2.

Månedlig leje
5.125 kr.
Aconto
800 kr.
Depositum
15.375 kr.
Forudbetalt husleje
5.125 kr.
Indflytningspris
26.425 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
13.5.2026
Sagsnr.
4094338
BoligAgent
Din søgning:
Aabenraa, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
91 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 18 år siden
Månedlig leje
5.125
kr
5.125 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
26.425 kr.

Valideret af BoligPortal
91 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 18 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
5.125
kr

Andre boliger i Aabenraa

3 vær. lejlighed på 72 m²
Aabenraa, Jernbanegade
5.975 kr.5. maj

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

English