Log ind
  1. Hjem
  2. Huse
  3. Skive
  4. 4 værelses
  5. V. Lyby
6. maj
4 værelses hus på 118 m²
Glyngørevej, 7800 Skive, V. Lyby
Månedlig leje
4.985
kr
4.985 kr.
Månedlig aconto
0 kr.
Indflytningspris
24.925 kr.

Ledig fra
15. juni 2026
Lejeperiode
12-23 måneder
Har du brug for et lån?

6. maj

Hus i Vester Lyby til leje

Stueetage: Baggang med plads til vaskemaskine og tørretumbler. Badeværelse med brus og badekar. Køkken/alrum i åben forbindelse til stue med brændeovn samt trappe til 1.sal. 1.sal: 3 værelser. Der er en stor garage samt brændeskur/redskabsskur. 2 skønne terrasser og dejlig nem have. Lejer afregner direkte til forsyningsselskaberne. Opvarmning: Træpillefyr og brændeovn. Depositum: 3 x husleje + 1 måneds forudbetalt leje. Klar til indflytning 15 juni. Tidsbegrænset leje til 31.12 2027

Detaljer om bolig

Boligtype
Hus
Størrelse
118 m²
Værelser
4

Lejeperiode
12-23 måneder
Ledig fra
15. juni 2026
Månedlig leje
4.985 kr.
Aconto
0 kr.
Depositum
14.955 kr.
Forudbetalt husleje
4.985 kr.
Indflytningspris
24.925 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
6.5.2026
Sagsnr.
5446224
BoligAgent
Din søgning:
Skive, V. Lyby, Huse
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
2 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 4 år siden
Månedlig leje
4.985
kr
4.985 kr.
Månedlig aconto
0 kr.
Indflytningspris
24.925 kr.

Ledig fra
15. juni 2026
Lejeperiode
12-23 måneder
BoligAgent
Din søgning:
Skive, V. Lyby, Huse
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
2 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 4 år siden
Månedlig leje
4.985
kr

Andre boliger i Skive

4 vær. lejlighed på 96 m²
Skive, Sallinggade
5.250 kr.2. maj

Populære søgninger

Alle i Huse
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

English