Læs om boligudlejning
Opret
Log ind
Hjem
Værelser
Ringsted
1 værelses
Benløse
Hjem
Værelser
Ringsted
1 værelses
Benløse
25. januar
Værelse på 29 m²
Roskildevej, 4100 Ringsted, Benløse - Stuen
Gem
Månedlig leje
3.215
kr
3.215 kr.
Månedlig aconto
0 kr.
Indflytningspris
12.860 kr.
Hvad er indflytningspris?
Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?
25. januar
Værelse i stuen
Værelse i Stuen. Fælles køkken og bad. Der er eget nyt køleskab. Nye vinduer. Lejen er incl,. el, vand og varme. Adgang til kælder med vaskemaskine og tørretumbler. Nyt gulvtæppe.
Detaljer om bolig
Boligtype
Værelse
Størrelse
29 m²
Værelser
1
Månedlig leje
3.215 kr.
Aconto
0 kr.
Depositum
9.645 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
12.860 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
25.1.2026
Sagsnr.
5054467
BoligAgent
Din søgning:
Ringsted, Benløse, Værelser
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
24 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 6 år siden
Om udlejertroværdighed
Månedlig leje
3.215
kr
3.215 kr.
Månedlig aconto
0 kr.
Indflytningspris
12.860 kr.
Valideret af BoligPortal
24 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 6 år siden
Om udlejertroværdighed
Månedlig leje
3.215
kr
Populære søgninger
Alle i Værelser
Værelser Ringsted
1-værelses Værelser Ringsted
1-værelses Værelser Benløse