Log ind
  1. Hjem
  2. Værelser
  3. København
  4. 1 værelses
  5. København K
6 timer siden
Værelse på 16 m²
Studiestræde, 1455 København, København K - 2. sal
Månedlig leje
9.500
kr
9.500 kr.
Månedlig aconto
0 kr.
Indflytningspris
28.500 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

6 timer siden

Pendler værelse i herskabslejlighed

Lyst og smukt værelse med eget bad. Lejligheden deles med voksen dame med fuldtidsjob som indretningskonsulent. Bo centralt i KBH tæt på transport, butikker og spændende puls fra det gl København. Du får eget badeværelse, adgang til køkken, 2 TV stuer samt spisestue. Bo behageligt og hjemligt i trygge rammer. Huslejen er inklusiv forbrug.

Detaljer om bolig

Boligtype
Værelse
Størrelse
16 m²
Værelser
1
Etage
2.

Månedlig leje
9.500 kr.
Aconto
0 kr.
Depositum
19.000 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
28.500 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
19.5.2026
Sagsnr.
5631787
BoligAgent
Din søgning:
København, København K, Værelser
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
1 annonce
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 5 år siden
Månedlig leje
9.500
kr
9.500 kr.
Månedlig aconto
0 kr.
Indflytningspris
28.500 kr.

Valideret af BoligPortal
1 annonce
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 5 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
9.500
kr

Andre boliger i København

1 værelse på 15 m²
Frederiksberg, Roskildevej
8.000 kr.2 timer siden

Populære søgninger

Alle i Værelser
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

English