Log ind

2 værelses rækkehus på 68 m²

Gravløkke, 6372 Bylderup-Bov, Lendemark

4. januar 2027Ledig fra
UbegrænsetLejeperiode
2Værelser
-Energimærke

2 værelses rækkehus på Gravløkke i Bylderup-Bov udlejes

Lejemålet er beliggende på Gravløkke og består af 2 værelser samt køkken og bad. Lejemålet er 68 m2 og er klar til overtagelse 04-01-2027. Månedlig husleje er 4590 kr. og indskud beløber sig til 18428 kr.

Send en besked, hvis lejemålet har fanget din interesse. For at kunne leje denne bolig, kræver det man er medlem af boligforeningen. På BoligPortal annonceres kun reelt ledige boliger uden eksisterende venteliste på annonceringstidspunktet. Venligst kontakt udlejer hvis du er interesseret i lejemålet.

Detaljer om udlejning

Indflytningspris

Første måneds husleje
4.590 kr.
Indskud
18.428 kr.
Aconto
0 kr.
Samlet pris ved indflytning
23.018 kr.

Månedlig leje

Månedlig husleje
4.590 kr.
Samlet månedspris
4.590 kr.

Detaljer om bolig

Livsstil

  • Delevenlig
  • Kun for studerende
  • Husdyr tilladt
  • Almen bolig

Faciliteter

  • Ladestander

Inventar

  • Møbleret

Galleri

Kort

Udlejer online i dag

Månedlig leje

4.590kr

HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

Indholdet er beskyttet i henhold til ophavsretsloven. Regelmæssig, systematisk eller kontinuerlig indsamling, opbevaring og enhver anden form for kompilering af data er ikke tilladt uden udtrykkelig skriftlig tilladelse fra BoligPortal.
© 2001–2026 BoligPortal