Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Vordingborg
  4. 2 værelses
23 timer siden
2 værelses lejlighed på 63 m²
Solvang, 4760 Vordingborg - 1. sal
Månedlig leje
6.250
kr
6.250 kr.
Månedlig aconto
1.100 kr.
Indflytningspris
32.350 kr.

Ledig fra
1. august 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

23 timer siden

Nydelig 2-værelses lejlighed

Nydelig istandsat 2-værelses lejlighed, i gåafstand til Vordingborg centrum. Lejligheden består af en rummelig stue med udsigt ud over byen, et værelse, pulterkammer, køkken og badeværelse. Ud over de 63 kvm. har lejer også adgang til et aflåst kælderrum på 10 kvm. I kælderen findes også husets fælles vaskerum, hvor det er muligt at opstille egen vaskemaskine og tørretumbler. Til lejligheden hører også en lille afskærmet terrasse, som kan benyttes af lejer. Rygning er ikke tilladt. Hvis du er interreseret i lejligheden, skal du: - Oplyse dit fulde navn - Skrive 3-5 linjer og dig selv/jer. OBS. Det er ikke muligt at leje lejligheden hvis du står i RKI.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
63 m²
Værelser
2
Etage
1.

Ledig fra
1. august 2026
Månedlig leje
6.250 kr.
Aconto
1.100 kr.
Depositum
12.500 kr.
Forudbetalt husleje
12.500 kr.
Indflytningspris
32.350 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
11.5.2026
Sagsnr.
5259399
BoligAgent
Din søgning:
Vordingborg, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
2 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 4 år siden
Månedlig leje
6.250
kr
6.250 kr.
Månedlig aconto
1.100 kr.
Indflytningspris
32.350 kr.

Ledig fra
1. august 2026
Valideret af BoligPortal
2 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 4 år siden
Månedlig leje
6.250
kr

Andre boliger i Vordingborg

2 vær. lejlighed på 63 m²
Vordingborg, Færgegaardsvej
6.000 kr.7. april
3 vær. lejlighed på 70 m²
Vordingborg, Margrethevej
7.158 kr.4. maj

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play