Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Vorbasse
  4. 1 værelses
3 timer siden
1 værelses lejlighed på 35 m²
Kirkegade 2 A, 6623 Vorbasse - Stuen
Månedlig leje
3.578,82
kr
3.578,82 kr.
Månedlig aconto
550 kr.
Indflytningspris
14.865,28 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

3 timer siden

Mindre lejlighed i Vorbasse

Dejlig lejlighed udlejes. Lejemålet ligger i renoveret ejendom centralt i Vorbasse. Kontakt os gerne for en fremvisning.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
35 m²
Værelser
1

Månedlig leje
3.578,82 kr.
Aconto
550 kr.
Depositum
10.736,46 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
14.865,28 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
20.5.2026
Sagsnr.
5632195
BoligAgent
Din søgning:
Vorbasse, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
31 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 3 år siden
Månedlig leje
3.578,82
kr
3.578,82 kr.
Månedlig aconto
550 kr.
Indflytningspris
14.865,28 kr.

Valideret af BoligPortal
31 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 3 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
3.579
kr

Andre boliger i Vorbasse

1 vær. lejlighed på 35 m²
Vorbasse, Kirkegade
3.000 kr.6. februar

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play