Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Vejle
  4. 4 værelses
I går
4 værelses lejlighed på 130 m²
Nørrebrogade, 7100 Vejle - 1. sal
Månedlig leje
10.199
kr
10.199 kr.
Månedlig aconto
950 kr.
Indflytningspris
41.746 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

I går

Flot 4. værelses lejlighed

Flot lejlighed nu klar til nye lejere. Lejligheden rummer entre, 3 gode værelser, stort køkken i åbent forbindelse til stuen, nydeligt badeværelse hertil mulighed for tilslutning af egne vaskemaskine/tørretumbler eller vi vil tilbyde en kombi vaske/tørremaskine, samt stor terrasse. Tilhørende til lejligheden er der loftrum, hems samt viktualierum. Mulighed for tilkøb af parkeringsplads i gården. Husdyr ikke tilladt.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
130 m²
Værelser
4
Etage
1.

Månedlig leje
10.199 kr.
Aconto
950 kr.
Depositum
30.597 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
41.746 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
18.5.2026
Sagsnr.
5631534
BoligAgent
Din søgning:
Vejle, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 17 år siden
Månedlig leje
10.199
kr
10.199 kr.
Månedlig aconto
950 kr.
Indflytningspris
41.746 kr.

Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 17 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
10.199
kr

Andre boliger i Vejle

4 vær. lejlighed på 114 m²
Vejle, Skyttehusgade
9.310 kr.10. april

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play