Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Skive
  4. 3 værelses
2 dage siden
3 værelses lejlighed på 72 m²
Frederiksgade, 7800 Skive - 2. sal
Månedlig leje
5.011
kr
5.011 kr.
Månedlig aconto
1.060 kr.
Indflytningspris
21.104 kr.

Ledig fra
15. juni 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

2 dage siden

3 værelses lejlighed på Frederiksgade i Skive udlejes

Lejemålet er beliggende på Frederiksgade og består af 3 værelser samt køkken og bad. Lejemålet er 72 m2 og er klar til overtagelse snarest. Månedlig husleje er 5011 kr. og forudbetalt husleje og depositum beløber sig til i alt 15033 kr. Send en besked, hvis lejemålet har fanget din interesse.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
72 m²
Værelser
3
Etage
2.

Ledig fra
15. juni 2026
Månedlig leje
5.011 kr.
Aconto
1.060 kr.
Depositum
15.033 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
21.104 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
15.5.2026
Sagsnr.
5577197
BoligAgent
Din søgning:
Skive, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
38 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 1 år siden
Månedlig leje
5.011
kr
5.011 kr.
Månedlig aconto
1.060 kr.
Indflytningspris
21.104 kr.

Ledig fra
15. juni 2026
Valideret af BoligPortal
38 annoncer
Sidst aktiv: 2 dage siden
Oprettet: 1 år siden
Månedlig leje
5.011
kr

Andre boliger i Skive

3 vær. lejlighed på 65 m²
Skive, Porshøjvej
4.350 kr.4 dage siden

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play