106 kvm. | 3 værelser | overtagelse: 1/5-2026
Her får du god plads i en lejlighed, der ligger helt centralt i Ringsted. Boligen består af et stort køkken med plads til spisebord, en stor stue med et godt vinduesparti samt to værelser. Derudover får du et fint badeværelse. Overalt er der prioriteret lyse materialer.
Der er kælderrum til lejligheden samt mulighed for parkering i gården. Du må gerne have kat, men ingen hund her.
✔ Stor stue og to værelser
✔ Stort køkken med spiseplads
✔Kælderrum og gårdmiljø
✔ Central beliggenhed
𝗟𝗶𝗱𝘁 𝗼𝗺 𝗯𝗲𝗹𝗶𝗴𝗴𝗲𝗻𝗵𝗲𝗱𝗲𝗻
Her bor du lige midt i Ringsted. Indkøbsmuligheder, spisesteder og specialbutikker ligger lige udenfor din hoveddør og du kan på få minutter nå Ringsted Outlet og Ringsted station.
𝗔𝗳𝘀𝘁𝗮𝗻𝗱𝗲:
🛒 Indkøb: 650 m
🚘 Motorvej: 1200 m
🚉 Station: 1000 m
𝗟𝗶𝗱𝘁 𝗼𝗺 𝗱𝗶𝗻 𝘂𝗱𝗹𝗲𝗷𝗲𝗿
Vi har mere end 20 års erfaring med udlejning og så har vi egne viceværter og egen administration med kontor i Slagelse C. Vores lejere kan få fat på os via mail, telefon, facebook og så er du også altid velkommen til at besøge os på kontoret.
Er denne lejlighed noget for dig? Kontakt os og book en personlig fremvisning. Vi vender tilbage hurtigst muligt på hverdage indenfor normal arbejdstid.