Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Rødkærsbro
  4. 4 værelses
2 dage siden
4 værelses lejlighed på 88 m²
Jernbanegade, 8840 Rødkærsbro - 1. sal
Månedlig leje
5.390
kr
5.390 kr.
Månedlig aconto
1.050 kr.
Indflytningspris
22.610 kr.

Ledig fra
1. september 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

2 dage siden

4 værelses lejlighed på 88 m²

4 værelses lejlighed beliggende i den gamle stationsbygning i Rødkærsbro. Offentlig transport og indkøbsmuligheder inden for gåafstand. Lejligheden indeholder: entre, 2 værelser, Køkken, badeværelse, stue og soveværelse. Aconto forbrug Ac varme: 800,-/md Ac vand 250,-/md

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
88 m²
Værelser
4
Etage
1.

Ledig fra
1. september 2026
Månedlig leje
5.390 kr.
Aconto
1.050 kr.
Depositum
16.170 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
22.610 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
14.5.2026
Sagsnr.
5194164
BoligAgent
Din søgning:
Rødkærsbro, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
95 annoncer
Sidst aktiv: 3 dage siden
Oprettet: 7 år siden
Månedlig leje
5.390
kr
5.390 kr.
Månedlig aconto
1.050 kr.
Indflytningspris
22.610 kr.

Ledig fra
1. september 2026
Valideret af BoligPortal
95 annoncer
Sidst aktiv: 3 dage siden
Oprettet: 7 år siden
Månedlig leje
5.390
kr

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play