Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. København
  4. 2 værelses
  5. København Sv
Plantegning
39 min. siden
2 værelses lejlighed på 75 m²
Ved Stigbordene, 2450 København, København SV - Stuen
Månedlig leje
15.600
kr
15.600 kr.
Månedlig aconto
850 kr.
Indflytningspris
63.250 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

39 min. siden

Attraktive lejelejligheder i Sluseholmen - Ikke delevenlig

- Lejlighederne strækker sig fra 2-5 værelser. - Stilrene kvalitetskøkkener -og badeværelse fra HTH - Mulighed for parkering Bo tæt på vandet i Sluseholmen, som der er den nye del af Sydhavn. Sluseholmen giver en morderne stemning med de mange små broer der fordeler ejendommene, samt forbindelserne med bl.a. Teglholmen. Ejendommene indeholder lejligheder fra 2-5 værelser. Her bliver kvadratmeterne udnyttet bedst muligt. Lejlighederne består af lækre detaljer såsom gulve af brede egeplanker, fuldt HTH-køkken og badeværelse. Nær Kastanjeholm ligger butikker og meget andet, og om få år har du den nye Metro – og dermed hele København – tæt ved. OBS: Billeder er fra prøvebolig

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
75 m²
Værelser
2

Månedlig leje
15.600 kr.
Aconto
850 kr.
Depositum
46.800 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
63.250 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
12.5.2026
Sagsnr.
5629886
BoligAgent
Din søgning:
København, København Sv, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 19 år siden
Månedlig leje
15.600
kr
15.600 kr.
Månedlig aconto
850 kr.
Indflytningspris
63.250 kr.

Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 19 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
15.600
kr

Andre boliger i København

Fri kontakt
3 vær. lejlighed på 86 m²
København S, Amager Strandvej
17.950 kr.30. april

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play