Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. København
  4. 3 værelses
  5. Vallensbæk Strand
Plantegning
5. maj
3 værelses lejlighed på 71 m²
Torbenfeldvej, 2665 København, Vallensbæk Strand - 2. sal
Månedlig leje
12.200
kr
12.200 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
61.800 kr.

Ledig fra
1. juli 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

5. maj

Velkommen til Emiliehavens lejligheder – moderne, lyse og funktionelle boliger, hvor design og komfort forenes på bedste vis.

Denne lejlighed på 71 m² er rummelig og velindrettet med tre rum, hvoraf der er et åbent køkken-alrum, hvor stue og køkken smelter sammen til et lyst og indbydende opholdsområde. Der er et fint soveværelse og yderligere et værelse, der for eksempel kan bruges som børneværelse, gæsteværelse eller kontor. På badeværelset er der både håndklædevarmer og kombineret vaskemaskine/tørretumbler. Som prikken over i'et er der en stor, privat altan, der er ideel at nyde det dejlige vejr. Bemærk: Billederne er vejledende og ikke nødvendigvis fra samme lejlighed, men fra samme ejendom. Der tages forbehold for eventuelle uoverensstemmelser.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
71 m²
Værelser
3
Etage
2.

Ledig fra
1. juli 2026
Månedlig leje
12.200 kr.
Aconto
800 kr.
Depositum
36.600 kr.
Forudbetalt husleje
12.200 kr.
Indflytningspris
61.800 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
5.5.2026
Sagsnr.
5627235

Din søgning:
København, Vallensbæk Strand, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 20 år siden
Månedlig leje
12.200
kr
12.200 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
61.800 kr.

Ledig fra
1. juli 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Udlejer online i dag
BoligAgent
Din søgning:
København, Vallensbæk Strand, Lejligheder
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 20 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
12.200
kr

Andre boliger i København

Fri kontakt
3 vær. lejlighed på 83 m²
Ishøj, Spurvevangen
12.900 kr.17. september

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play