Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. København
  4. 2 værelses
  5. Hedehusene
1 time siden
2 værelses lejlighed på 58 m²
Vesterkøb, 2640 København, Hedehusene - 1. sal
Månedlig leje
11.500
kr
11.500 kr.
Månedlig aconto
500 kr.
Indflytningspris
46.500 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
24+ måneder
Har du brug for et lån?

1 time siden

Flot 2 værelseslejlighed

Lys og indbydende bolig til leje i Hedehusene – Vesterkøb Nu har du mulighed for at leje en dejlig bolig beliggende i rolige og familievenlige omgivelser i Hedehusene. Boligen på Vesterkøb 40 byder på en god planløsning, lyse rum og skønne udearealer – perfekt til både par, familier eller dig, der ønsker god plads tæt på byen og naturen. Boligen tilbyder blandt andet: • Lyse og rummelige værelser • Funktionelt køkken og hyggeligt opholdsområde • Skøn have/terrasse • Gode parkeringsmuligheder • Attraktiv beliggenhed tæt på indkøb, offentlig transport og grønne områder Hedehusene er et populært område med kort afstand til både København og Roskilde, hvilket gør boligen ideel for pendlere. Kontakt for mere information eller for at aftale en fremvisning. Boligen overtages efter nærmere aftale

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
58 m²
Værelser
2
Etage
1.

Lejeperiode
24+ måneder
Ledig fra
Snarest muligt
Månedlig leje
11.500 kr.
Aconto
500 kr.
Depositum
23.000 kr.
Forudbetalt husleje
11.500 kr.
Indflytningspris
46.500 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
15.5.2026
Sagsnr.
5630788
BoligAgent
Din søgning:
København, Hedehusene, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
3 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 2 år siden
Månedlig leje
11.500
kr
11.500 kr.
Månedlig aconto
500 kr.
Indflytningspris
46.500 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
24+ måneder
Udlejer online i dag
BoligAgent
Din søgning:
København, Hedehusene, Lejligheder
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
3 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 2 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
11.500
kr

Andre boliger i København

2 vær. lejlighed på 49 m²
Vallensbæk Strand, Gammelgårds Alle
9.800 kr.4. maj

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

English