Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. København
  4. 2 værelses
  5. Rødovre
Plantegning
1 time siden
2 værelses lejlighed på 54 m²
Storekær, 2610 København, Rødovre - 12. sal
Månedlig leje
12.500
kr
12.500 kr.
Månedlig aconto
500 kr.
Indflytningspris
63.000 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

1 time siden

2-værelses lejlighed på 54 m² beliggende i 2610 Rødovre

Velkommen til Rødovre Port nybyggeri med moderne komfort og perfekt beliggenhed.Denne velindrettede 2-værelses lejlighed på 54 m² er en del af det nye og attraktive boligområde Rødovre Port. Her får du en moderne og indflytningsklar bolig med gennemtænkte løsninger, kvalitetsmaterialer og masser af lys.Lejligheden byder på et åbent køkken-alrum samt et separat soveværelse. Køkkenet er stilrent og opført i tidløst design med kvalitetshvidevarer. Alt står klar til både hverdagens måltider og hyggelige aftener med gæster.Derfra er der adgang til en privat tagterrasse på 17 m2. Den kan nydes i det gode vejr.Soveværelset er en rigtig god størrelse, og begge rum har store vinduespartier, som giver et dejligt lysindfald og skaber en lys og åben atmosfære. Badeværelset er dejligt rummeligt, og her er både vaskemaskine og tørretumbler. Der hører desuden et privat depotrum til boligen.Lejemålet er uopsigeligt i de første 9 måneder.Bemærk: Billederne er vejledende og ikke nødvendigvis fra samme lejlighed, men fra samme ejendom. Der tages forbehold for eventuelle uoverensstemmelser.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
54 m²
Værelser
2
Etage
12.

Månedlig leje
12.500 kr.
Aconto
500 kr.
Depositum
37.500 kr.
Forudbetalt husleje
12.500 kr.
Indflytningspris
63.000 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
18.5.2026
Sagsnr.
5631571

København, Rødovre, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 20 år siden
Månedlig leje
12.500
kr
12.500 kr.
Månedlig aconto
500 kr.
Indflytningspris
63.000 kr.

Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 20 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
12.500
kr

Andre boliger i København

2 vær. lejlighed på 53 m²
København NV, Svanevej
13.850 kr.5. maj

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play