Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. København
  4. 4 værelses
  5. Valby
3 dage siden
4 værelses lejlighed på 116 m²
Peter Bangs Vej, 2500 København, Valby - Stuen
Månedlig leje
23.000
kr
23.000 kr.
Månedlig aconto
2.000 kr.
Indflytningspris
94.000 kr.

Ledig fra
1. juni 2026
Lejeperiode
1-11 måneder
Har du brug for et lån?

3 dage siden

Rummelig og delevenlig to-etagers lejlighed med vestvendt altan

Overetagen er en rimeligt standard-lejlighed for ejendommen på 66 kvm med to værelser, stue, køkken og badeværelse. Den har for nylig fået tilllagt 3 gode rum i etagen under og der er indvendig trappe, der forbinder disse. De tre rum i underetagen er hhv bryggers/ekstra bad, kontor og et stort opholdsrum som tillige har egen indgang. Der er tale om en meget attraktiv placering lige ved KB Hallen S-tog station og med udsigt over Grøndalsparken fra den vestvendte altan. Husdyrtilladelse opnås via ansøgning til bestyrelsen.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
116 m²
Værelser
4

Lejeperiode
1-11 måneder
Ledig fra
1. juni 2026
Månedlig leje
23.000 kr.
Aconto
2.000 kr.
Depositum
46.000 kr.
Forudbetalt husleje
23.000 kr.
Indflytningspris
94.000 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
10.5.2026
Sagsnr.
5628889
BoligAgent
Din søgning:
København, Valby, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
1 annonce
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 5 dage siden
Månedlig leje
23.000
kr
23.000 kr.
Månedlig aconto
2.000 kr.
Indflytningspris
94.000 kr.

Ledig fra
1. juni 2026
Lejeperiode
1-11 måneder
Udlejer online i dag
BoligAgent
Din søgning:
København, Valby, Lejligheder
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
1 annonce
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 5 dage siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
23.000
kr

Andre boliger i København

Fri kontakt
4 vær. lejlighed på 102 m²
København S, Faste Batteri Vej
19.950 kr.6. januar

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

English