Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. København
  4. 4 værelses
  5. København N
7 timer siden
4 værelses lejlighed på 101 m²
Mjølnerparken, 2200 København, København N - Stuen
Månedlig leje
20.500
kr
20.500 kr.
Månedlig aconto
3.500 kr.
Indflytningspris
106.000 kr.

Ledig fra
1. juni 2026
Lejeperiode
12-23 måneder
Har du brug for et lån?

7 timer siden

Moderne lejlighed centralt på Nørrebro

Flyt ind i en topmoderne og gennemgribende renoveret lejlighed i det nye Mjølnerparken. Her får du 101 gennemtænkte kvadratmeter med fokus på kvalitet og et minimalt varmeforbrug. Om boligen: Alt er nyt: Nyt køkken, nyt bad og flotte lyse gulve. 4 værelser: Ideel som rummelig familiebolig eller delebolig. Energiklasse A2010: Giver et fantastisk indeklima og sikrer dig mod høje varmeregninger. Beliggenhed: Midt i Nørrebros transformation – tæt på Metro, S-tog og Superkilen.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
101 m²
Værelser
4

Lejeperiode
12-23 måneder
Ledig fra
1. juni 2026
Månedlig leje
20.500 kr.
Aconto
3.500 kr.
Depositum
61.500 kr.
Forudbetalt husleje
20.500 kr.
Indflytningspris
106.000 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
18.5.2026
Sagsnr.
5630789
BoligAgent
Din søgning:
København, København N, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
1 annonce
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 19 dage siden
Månedlig leje
20.500
kr
20.500 kr.
Månedlig aconto
3.500 kr.
Indflytningspris
106.000 kr.

Ledig fra
1. juni 2026
Lejeperiode
12-23 måneder
Udlejer online i dag
BoligAgent
Din søgning:
København, København N, Lejligheder
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
1 annonce
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 19 dage siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
20.500
kr

Andre boliger i København

Fri kontakt
4 vær. lejlighed på 111 m²
Charlottenlund, Slotsvej
18.500 kr.17. april

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

English