2-VÆRELSES LEJLIGHED – 66 M² – FREDERIKSHAVN
Adresse: Gærumvej 1 Sal, 9900 Frederikshavn
————————————————————————
🔹 Kun ca. 500 m fra Frederikshavn EUC Nord Bangsbo
🔹 Depotrum medfølger
🔹 Ubegrænset leje
🔹 Indflytning - 01.07.2026
🔹 Egne parkeringspladser foran ejendommen
🔹 Ingen husdyr eller rygning tilladt
FAKTA:
💰 Leje: 3.890 kr./md.
💧 A conto vand: 500 kr./md.
🔥 A conto varme: 500 kr./md.
💼 Depositum: 11.670 kr. (kan afdrages efter aftale)
📞 Fremvisning eller andet kontakt