Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Esbjerg
  4. 1 værelses
  5. Esbjerg Ø
  6. Boldesager
I går
1 værelses lejlighed på 25 m²
Niels Lambertsens Vej, 6705 Esbjerg, Esbjerg Ø - Stuen
Månedlig leje
4.095
kr
4.095 kr.
Månedlig aconto
400 kr.
Indflytningspris
16.780 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

I går

Nyere fin 1. værelses lejlighed.

Denne bygning huser i alt 69 lejligheder på 25-26 m2. Lejlighederne er udstyret lækkert køkken og gulvvarme på badeværelset. Aconto omfatter vand, varme og el. På ejendommen er der gratis WIFI - her i denne lejlighed er der også direkte kabel. Ejendommen har gode fælles forhold såsom vaskerier, cykelparkering, stor parkeringsplads mv. Lejlighederne skal opleves!

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
25 m²
Værelser
1

Månedlig leje
4.095 kr.
Aconto
400 kr.
Depositum
12.285 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
16.780 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
18.5.2026
Sagsnr.
5383205
BoligAgent
Din søgning:
Esbjerg, Esbjerg ø, Boldesager, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 17 år siden
Månedlig leje
4.095
kr
4.095 kr.
Månedlig aconto
400 kr.
Indflytningspris
16.780 kr.

Ledig fra
Snarest muligt
Lejeperiode
Ubegrænset
Udlejer online i dag
BoligAgent
Din søgning:
Esbjerg, Esbjerg ø, Boldesager, Lejligheder
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 17 år siden
Udlejer online i dag
Månedlig leje
4.095
kr

Andre boliger i Esbjerg

1 vær. lejlighed på 25 m²
Esbjerg Ø, Niels Lambertsens Vej
4.095 kr.24. april

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play