Log ind
  1. Hjem
  2. Lejligheder
  3. Aarhus
  4. 2 værelses
  5. Åbyhøj
15 timer siden
2 værelses lejlighed på 76 m²
Sifsgade, 8230 Aarhus, Åbyhøj - Stuen
Månedlig leje
9.250
kr
9.250 kr.
Månedlig aconto
600 kr.
Indflytningspris
46.850 kr.

Ledig fra
1. september 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?

15 timer siden

God 2 værelses i Åbyen

BEMÆRK: Billederne er af en lign. bolig i projektet. Udover at være udført i kvalitetsmaterialer er lejligheden ligeledes udstyret med alle nødvendige hårde hvidevarer. Der kan gives særskilt tilladelse til én enkelt (lille) hund eller én indekat. Bygningens tag er indrettet, som en stor fælles tagterrasse hvorfra der er en fremragende udsigt udover den gamle festivalplads og kolonihavehusene. Pladsen foran Sifsgade bliver lavet om til et hyggeligt torv beplantet med træer og med plads til samvær mellem naboer. Der vil være adgang til depotrum i kælderen samt mulighed for tilleje af p-plads i p-kælderen. El afregnes direkte til forsyningsselskabet.

Detaljer om bolig

Boligtype
Lejlighed
Størrelse
76 m²
Værelser
2

Ledig fra
1. september 2026
Månedlig leje
9.250 kr.
Aconto
600 kr.
Depositum
27.750 kr.
Forudbetalt husleje
9.250 kr.
Indflytningspris
46.850 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
18.5.2026
Sagsnr.
5246018
BoligAgent
Din søgning:
Aarhus, åbyhøj, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: 1 dag siden
Oprettet: 10 år siden
Månedlig leje
9.250
kr
9.250 kr.
Månedlig aconto
600 kr.
Indflytningspris
46.850 kr.

Ledig fra
1. september 2026
Valideret af BoligPortal
Mere end 1000 annoncer
Sidst aktiv: 1 dag siden
Oprettet: 10 år siden
Månedlig leje
9.250
kr

Andre boliger i Aarhus

Fri kontakt
2 vær. lejlighed på 64 m²
Tilst, Pollenvænget
8.400 kr.12. marts

Populære søgninger

Alle i Lejligheder
HENT APP
Google Play
BOLIGPORTALOm BoligPortalBlog PresseData- og privatlivspolitikCookiesHandelsbetingelserWhistleblowerordningKarriereBoligmanagerData Insights
HJÆLPUdlej værelseFlyttesynFremlejekontraktFremlej lejeboligKundeserviceVilkår
SOCIALE MEDIER
HENT APP
Google Play

English