Læs om boligudlejning
Opret
Log ind
Hjem
Lejligheder
Aalborg
2 værelses
Aalborg
Hjem
Lejligheder
Aalborg
2 værelses
Aalborg
13. marts
2 værelses lejlighed på 55 m²
Fredericiagade, 9000 Aalborg, Aalborg - 2. sal
Gem
Månedlig leje
6.445
kr
6.445 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
26.580 kr.
Hvad er indflytningspris?
Ledig fra
1. juni 2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Har du brug for et lån?
13. marts
LÆKKER 2-VÆR. LEJLIGHED
Lejligheden består af: entre, stue, køkken, soveværelse og badeværelse. Der er desuden et depotrum i lejligheden med plads til en vaskemaskine.
Detaljer om bolig
Boligtype
Lejlighed
Størrelse
55 m²
Værelser
2
Etage
2.
Ledig fra
1. juni 2026
Månedlig leje
6.445 kr.
Aconto
800 kr.
Depositum
19.335 kr.
Forudbetalt husleje
0 kr.
Indflytningspris
26.580 kr.
Har du brug for et lån?
Oprettelsesdato
13.3.2026
Sagsnr.
5428837
BoligAgent
Din søgning:
Aalborg, Aalborg, Lejligheder
Du modtager en e-mail, når der kommer nye boliger, som matcher din søgning - helt gratis!
Om udlejeren
Valideret af BoligPortal
Mere end 200 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 3 år siden
Om udlejertroværdighed
Månedlig leje
6.445
kr
6.445 kr.
Månedlig aconto
800 kr.
Indflytningspris
26.580 kr.
Hvad er indflytningspris?
Ledig fra
1. juni 2026
Valideret af BoligPortal
Mere end 200 annoncer
Sidst aktiv: I dag
Oprettet: 3 år siden
Om udlejertroværdighed
Udlejer online i dag
Månedlig leje
6.445
kr
Andre boliger i Aalborg
Fri kontakt
2 vær. lejlighed på 57 m²
Aalborg, Ryesgade
6.400 kr.
10 timer siden
Fri kontakt
2 vær. lejlighed på 65 m²
Aalborg, Stjernepladsen
6.395 kr.
4. februar
Fri kontakt
2 vær. lejlighed på 63 m²
Aalborg, Løkkegade
6.900 kr.
5. december
Fri kontakt
2 vær. lejlighed på 58 m²
Aalborg, Himmerlandsgade
5.269 kr.
5. maj
Fri kontakt
2 vær. lejlighed på 65 m²
Aalborg Øst, Myrdalstræde
5.495 kr.
I går
Fri kontakt
2 vær. lejlighed på 49 m²
Aalborg SV, Karen Blixens Vej
6.295 kr.
24. februar
2 vær. lejlighed på 51 m²
Aalborg, Valdemarsgade
5.475 kr.
9. februar
2 vær. lejlighed på 53 m²