Velkommen til Frihedsvej i Jægerspris til denne helårsbolig som ligner det skønneste sommerhus direkte ud til Roskilde Fjord, helt ugenert med masser af natur vand og bare ro,
I bliver budt velkommen indenfor til entre med adgang til husets badeværelse. Videre ind til den dragende udsigt med vandet lige foran dig i de to store og hyggelige stuer hvor freden og roen kan nydes og hvor du har direkte adgang til haven samt terrassen.
Ydermere for du hele 3 gode soveværelser, et godt bryggers og et hyggeligt og enormt charmerende mindre køkken alrum.
Haven er privat og ugenert og huset er placeret i første række til Fjorden. Du får gode opbevaringsmuligheder i flere skure og der hører en god carport til huset.
Huset kan lejes umøbleret, men der er også gode muligheder for at leje det med møbler.
Huslejen er plus forbrug. Huset kan lejes for en fleksibel periode på en lang årrække. Kun en times kørsel til København samt 30 minutters kørsel til Hillerød og Roskilde.
Velkommen til Frihedsvej.
Kontakt os venligst for en fremvisning af dette hus.