Log in
  1. Home
  2. Apartments
  3. København
  4. 4 rooms
  5. København S
2 hours ago
4 room apartment of 110 m²
Else Alfelts Vej, 2300 København, København S - 1st floor
Monthly net rent
17.500
kr
17.500 kr.
Utilities
1.050 kr.
Move-in price
88.550 kr.

Available from
15 August 2026
Rental period
Unlimited
Do you need a loan?

2 hours ago

Fin 4 værelses lejlighed med sydvendt altan

Lejligheden har et fantastisk lysindfald fra de store vinduer og er kendetegnet ved lækre materialer overalt såsom grebsfrit Invita køkken med hårde hvidevarer fra Siemens og tidløst badeværelse med gulvvarme. Her får du smukke materialer i grålige og varme, lyse jordfarver - nøje udvalgt til at skabe harmoni med den farverige og frodige taghave. Det er muligt at ansøge om husdyrtilladelse i alle vores lejemål. OBS: ønskes der mål af lejligheden skal du selv huske opmålings udstyr til fremvisning, da der ikke er mål på plantegningen.

About property

Property type
Apartment
Size
110 m²
Rooms
4
Floor
1st

Available from
15 August 2026
Monthly net rent
17.500 kr.
Utilities
1.050 kr.
Deposit
52.500 kr.
Prepaid rent
17.500 kr.
Move-in price
88.550 kr.
Do you need a loan?
Creation Date
18/05/2026
Listing-id
5059333
Search Agent
Your search:
København, København S, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
More than 1000 ads
Last active: Today
Profile created: 18 years ago
Monthly net rent
17.500
kr
17.500 kr.
Utilities
1.050 kr.
Move-in price
88.550 kr.

Available from
15 August 2026
Rental period
Unlimited
Landlord online today
Search Agent
Your search:
København, København S, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
More than 1000 ads
Last active: Today
Profile created: 18 years ago
Landlord online today
Monthly net rent
17.500
kr

Other results in København

Free contact
4 rm. apartment of 103 m²
Vallensbæk Strand, Delta Park
15.750 kr.16 April

Popular search terms

All in Apartments
GET APP
Google Play
SUPPORTRent out a roomMoving inspectionSublease contractSublet a rental propertyCustomer supportTerms and conditions
SOCIAL MEDIA
GET APP
Google Play

Dansk