Log in
  1. Home
  2. Apartments
  3. Aabenraa
  4. 2 rooms
Yesterday
2 room apartment of 78 m²
Slotsgade, 6200 Aabenraa - Ground floor
Monthly net rent
6.175
kr
6.175 kr.
Utilities
400 kr.
Move-in price
31.275 kr.

Available from
As soon as possible
Rental period
Unlimited
Do you need a loan?

Yesterday

Slotsgade på solsiden

Dejlig stue lejlighed med godt lys og god plads. Der er massive trægulve i alle rum på nær fliser i bad. Der er kun tre lejemål i den pæne opgang. Du mødes af en entre, som deler ud til de forskellige rum. Køkken er nyere med alle hårde hvidevarer som stort køle/fryseskab, ovn, kogeplader og opvaskemaskine og god skabs og arbejdsplads. Soveværelse med god skabsplads. Flisebadeværelse med bruseniche og egen vaske/tørremaskine, og så er der dejlig gulvvarme. Stuen med store vinduer og masser af lys, samt god plads med vinkel på rummet. Der medfølger depotrum og der er dørtelefoner. En ejendom hvor hjemmet føles roligt og sikkert. Der er mulighed for at komme ud i mindre gård. Der er egen tilmelding til el og fjernvarme.

About property

Property type
Apartment
Size
78 m²
Rooms
2

Monthly net rent
6.175 kr.
Utilities
400 kr.
Deposit
18.525 kr.
Prepaid rent
6.175 kr.
Move-in price
31.275 kr.
Do you need a loan?
Creation Date
13/05/2026
Listing-id
5630276
Search Agent
Your search:
Aabenraa, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
More than 100 ads
Last active: Today
Profile created: 12 years ago
Monthly net rent
6.175
kr
6.175 kr.
Utilities
400 kr.
Move-in price
31.275 kr.

Aabenraa, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
More than 100 ads
Last active: Today
Profile created: 12 years ago
Landlord online today
Monthly net rent
6.175
kr

Other results in Aabenraa

3 rm. apartment of 91 m²
Aabenraa, Ramsherred
6.900 kr.6 hours ago

Popular search terms

All in Apartments
GET APP
Google Play
SUPPORTRent out a roomMoving inspectionSublease contractSublet a rental propertyCustomer supportTerms and conditions
SOCIAL MEDIA
GET APP
Google Play