I Tjele ligger dette dejlige rækkehus fra 2004. Boligen har skønne værelser, et fint køkken, samt stort badeværelse. Der er også et stort lyst bryggers med masser af skabsplads, samt vaskemaskine og tørretumbler. Den store stue har et skønt lysindfald fra de store vinduespartier, og giver direkte udgang til haven.
Rækkehuset udlejes helt ny malet og med ny lakerede gulve, og er inkl. en carport.
Boligen er godt indrettet med masser af skabsplads og ekstra plads til opbevaring på loftet. Et lejemål uden spildplads, og som fremstår pænt og velholdt. Derudover har boligen alt i hårde hvidevarer.
Lejeperioden er ubegrænset og der er mulighed for hurtig overtagelse!
Området:
Løvel skole ligger kun få minutter fra boligen, hvor der også både er boldbaner og mulighed for at gå til sport. Derudover ligger der også vuggestue og dagpleje.
En af fordelene ved boligen er den korte afstand til alle Viborgs gode kultur- og fritidstilbud, samt den lokale købmand som er tæt på.