
Køkken og stue Vores store treværelses rækkehus har et fantastisk køkken-alrum med en køkken-ø og alt i hårde hvidevarer. Stuen har god plads til spisebord, sofa og tv-møbler. Her kan du nyde sjove aftner med dine venner og familie.
Værelser Rækkehuset har to værelser. Et stort soveværelse, der har 4 fastmonterede garderobeskabe og god plads til yderligere opbevaring. Og et rummeligt ekstraværelse, der kan fungere som kontor, børneværelse eller hobbyrum.
Badeværelse Badeværelset opføres i flotte materialer, der passer til resten af boligen og indeholder bruseniche, toilet og håndvask.
Entré Din entré er også boligens bryggers. Her er der høje og lave skabe monteret. Derudover er din vaskemaskine og tørretumbler placeret her. Der er god plads til knagerækker og skohylder.
Uderum Foran og bagved din bolig har du store udendørsarealer. Der er en skøn terrasse bagved boligen og et grønt område, hvor du frit kan boltre dig. Foran din bolig er der et større flisebelagt område, hvor du kan stille krukker. Det er også her dit skur er placeret.
✅ Forbrug af el, vand og varme afregnes direkte med forsyningsselskaber.
✅ Det er tilladt at holde op til 2 husdyr mod forudgående aftale med udlejer. Visse hunderacer siger vi dog nej tak til grundet race og størrelse.
✅ Boligen har fibernet, og frit valg af udbyder.
Obs. alle billeder og plantegninger er vejledende.
Monthly net rent
10.300kr