Mindre 3-vær. hus i Gunderup (2 soveværelser), med egen parkeringsplads og beliggende ca. 11 km fra Aalborg C. Husdyr tilladt.
Der hører et stort, grønt fællesareal til området med 21 rækkehuse. Der er et godt fællesskab blandt beboerne og et fælleshus, som kan lejes. Huset er for den, der ønsker at bo i skønne omgivelser med natur, men samtidig vil bo 5 minutters kørsel fra Aalborg Supersygehus.
Udover gratis parkering, ligger huset tæt på offentlig transport. NT rute 54, som kører mellem Hadsund og Aalborg Busterminal, kan benyttes lige rundt om hjørnet og kører blandt andet til Aalborg Universitet og det kommende Supersygehus.
BEMÆR: DER ER TALE OM ET TDIDSBEGRÆNSET LEJEMÅL FRA DEN 01.12.2026 TIL DEN 31.03.2027. LEJEMÅLET ER DELVIST MØBLERET.
LEJEN KR. 5.000,- PR. MÅNED ER INCL FORBRUG AF EL, VAND OG VARME.
Landlord online today
Monthly net rent
5.000kr