NU KAN DU LEJE DETTE SKØNNE RÆKKEHUS MED BILLIG INDFLYTNINGSPRIS!
Vil du bo i smukke og unikke omgivelser, tæt på skov, marker, indkøb, aktivitetscenter, og institutioner? Tag et kig på denne fantastiske arkitekttegnede rækkehus, hvor der ikke er gået på kompromis med kvaliteten.
I bydes velkommen af den flotte lyse entre, med masser af skabsplads til bl.a. overtøj og sko.
I forlængelse af entreen, finder I rækkehusets badeværelse, her kan nævnes de flotte lyse klinker, masser af skabsplads, det store flotte fulddækkende spejl, Geberit hængetoilet samt en kombineret vaske/tørremaskine.
I rækkehusets køkken/alrum, finder I det store flotte HTH køkken, med alt i hårde hvidevarer som glaskeramisk kogeplade, indbygget ovn, opvaskemaskine samt køle/frys.
I forlængelse af køkken/alrummet, finder I rækkehusets to store værelser, hvor det ene af værelserne, er udstyret med 3 skabe med skydedøre fra gulv til loft. Fra begge værelser er der udgang til den 25 m2 store terrasse, der indbyder til hygge og nærvær hele dagen lang.
Til rækkehuset medfølger et depotrum på ca. 4 m2.
Fra Engelunden er der desuden gode transportmuligheder. En hurtig tur med bybus 14 bringer dig ind til hjertet af Aarhus på 25 min.
__________________________________________________________________
EGENSKABER:
- Gratis parkering
- Gulvvarme i hele lejligheden
- Stor terrasse
- Alt i hårde hvidevarer
- Depotrum
- Husdyr tilladt
- Tæt på Erhvervsakademi Aarhus
__________________________________________________________________
OBS OBS OBS !
FORBRUG AFLÆSES DIREKTE TIL VAND-VARME OG EL FORSYNINGEN OG ER IKKE INKLUDERET I HUSLEJEN.