Log in
  1. Home
  2. Houses
  3. Nakskov
  4. 6 rooms
Floor plan
3 days ago
6 room house of 104 m²
Maribovej, 4900 Nakskov
Monthly net rent
7.390
kr
7.390 kr.
Utilities
600 kr.
Move-in price
37.550 kr.

Available from
1 August 2026
Rental period
Unlimited
Do you need a loan?

3 days ago

Super veldisponeret villa!

Huset ligger centralt i Nakskov, tæt på indkøb, skoler, dagtilbud og hverdagens gøremål. Huset er fremstår yderst vedligeholdt, med nyere tag, vinduer og indvendigt fremstår huset ligeledes vedligeholdt og er løbende blevet renoveret. I stueplan består huset af en stor entré med et gæstetoilet, fra entréen er der adgang til det store lyse køkken med spiseplads og til sidst en stor dagligstue med plads til både spise- og sofaafdeling. På tagetagen er der 3 gode værelser og et flot badeværelse. Huset har fuld kælder, hvor der i dag er indrettet et bryggers og dertil et råt kælderrum med god plads til opbevaring. Huset opvarmes med fjernvarme.

About property

Property type
House
Size
104 m²
Rooms
6

Available from
1 August 2026
Monthly net rent
7.390 kr.
Utilities
600 kr.
Deposit
22.170 kr.
Prepaid rent
7.390 kr.
Move-in price
37.550 kr.
Do you need a loan?
Creation Date
18/05/2026
Listing-id
5629948
Search Agent
Your search:
Nakskov, Houses
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
4 advertisements
Last active: 23 hours ago
Profile created: 5 years ago
Monthly net rent
7.390
kr
7.390 kr.
Utilities
600 kr.
Move-in price
37.550 kr.

Available from
1 August 2026
Rental period
Unlimited
Search Agent
Your search:
Nakskov, Houses
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
4 advertisements
Last active: 23 hours ago
Profile created: 5 years ago
Monthly net rent
7.390
kr

Popular search terms

All in Houses
GET APP
Google Play
SUPPORTRent out a roomMoving inspectionSublease contractSublet a rental propertyCustomer supportTerms and conditions
SOCIAL MEDIA
GET APP
Google Play

Dansk