Ny lækre, lyse og rummelig bolig til udlejning på god beliggenhed i Grønnemose
I Grønnemose har vi bygget denne helt nye og rummelige bolig fra 2024 på 112 m2. Bolig er indflytningsklar omkring 1/6 2026 (gerne før)
Boligen ligger meget attraktivt med kun 20 minutter til Odense, Middelfart eller Trekants området og tæt på indkøbsmuligheder og motorvej.
Grønnemose er en by i rivende udvikling med hyggelige butikker, et aktivt fritidsliv og rekreative områder.
Desuden forventes byggeri af en større dagligvarebutik m.m ved rundkørsel med nye butikker færdig i 2026/27.
Hvad kan du forvente af boligen:
Der er 3 værelser i boligen; Soveværelset og 2 værelser.
Der er selvfølgelig et flot badeværelse med alt hvad du har brug for, en entré med god plads til overtøj, sko, vaskemaskine og tørretumbler osv.
og, måske vigtigst af alt, et køkken-alrum med udgang til en dejlig flisebelagt terrasse med hegn, der giver god mulighed for privatliv.
I entre og badeværelse er der flotte, slidstærke og rengøringsvenlige klinker på gulvet.
Gulvene på værelser og i køkken-alrummet er beklædt med trægulve, der både er elegante og forbedrer rummets akustik.
Boligen er udført med hvide vægge og lofter, så det bliver så lyst og luftigt, som muligt.
I det store rum får du akustiklofter, så lyden forbliver behagelig, selvom det er stort - en virkelig skøn detalje.
Til boligen hører en carport og et praktisk redskabsrum.
Derudover er der yderligere parkeringspladser, hvis I har 2 biler
Interesseret?
Er du interesseret i en af boligen, kan du ringe eller skrive
Gå ikke glip af chancen for at bo i den fantastiske lejlighed!