Log in
  1. Home
  2. Apartments
  3. Vejle
  4. 3 rooms
1 hour ago
3 room apartment of 73 m²
Grejsdalsvej, 7100 Vejle - Ground floor
Monthly net rent
6.300
kr
6.300 kr.
Utilities
700 kr.
Move-in price
25.900 kr.

Available from
As soon as possible
Rental period
Unlimited
Do you need a loan?

1 hour ago

Ny renoveret 3 værelses lejlighed centralt i Vejle

Velkommen til denne flotte og nyistandsatte lejlighed med en attraktiv beliggenhed tæt på Vejle centrum. Lejligheden er gennemgribende renoveret og fremstår lys, moderne og indflytningsklar. Der er blandt andet etableret nye gulve, lofter og indervægge samt ny ventilation. Derudover er der opsat akustikvægge og Troldtekt-lofter, som sikrer en behagelig akustik og et godt indeklima. Boligen indeholder et rummeligt køkken-alrum, to gode værelser samt et pænt badeværelse med flot bruseniche. Lejligheden er beliggende i rolige omgivelser med kort afstand til indkøbsmuligheder, Vejle centrum, togstation, busforbindelser m.m. Ejendommen består kun af to lejemål, hvilket skaber en hyggelig og rolig atmosfære. Derudover er der adgang til vaskeri i separat bygning, et mindre fællesareal samt mulighed for parkering. Kontakt os gerne for en fremvisning af denne skønne lejlighed.

About property

Property type
Apartment
Size
73 m²
Rooms
3

Monthly net rent
6.300 kr.
Utilities
700 kr.
Deposit
18.900 kr.
Prepaid rent
0 kr.
Move-in price
25.900 kr.
Do you need a loan?
Creation Date
13/05/2026
Listing-id
5534543
Search Agent
Your search:
Vejle, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
More than 600 ads
Last active: Today
Profile created: 21 years ago
Monthly net rent
6.300
kr
6.300 kr.
Utilities
700 kr.
Move-in price
25.900 kr.

Vejle, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
More than 600 ads
Last active: Today
Profile created: 21 years ago
Landlord online today
Monthly net rent
6.300
kr

Other results in Vejle

3 rm. townhouse of 75 m²
Vejle, Koldingvej
7.100 kr.30 June

Popular search terms

All in Apartments
GET APP
Google Play
SUPPORTRent out a roomMoving inspectionSublease contractSublet a rental propertyCustomer supportTerms and conditions
SOCIAL MEDIA
GET APP
Google Play

Dansk