Log in
  1. Home
  2. Apartments
  3. Vejle Øst
  4. 3 rooms
9 hours ago
3 room apartment of 94 m²
Skelvangen, 7120 Vejle Øst - 2nd floor
Monthly net rent
10.818,68
kr
10.818,68 kr.
Utilities
0 kr.
Move-in price
43.274,72 kr.

Available from
1 August 2026
Rental period
Unlimited
Do you need a loan?

9 hours ago

Nyere & lækker 3.vær lejlighed i Bredballe Huse m. flot udsigt fra terrassen!

Lækker 3. vær. lejlighed beliggenhed på 2.sal med flot udsigt ud over Bredballe og skoven. Obs. de indvendige billeder er taget i stuelejligheden som har identisk indretning som 2. salen. Hver bolig har privat p-plads i aflåst p-kælder, samt cykelopbevaring og eget depotrum. Der er elevator direkte fra p-kælder op til lejlighederne. Der er flot grønt gårdhavemiljø som er fælles for alle lejerne. Bredballe Huse ligger centralt i Bredballe direkte ved centret, indkøb, lægen er alle naboer. Alle forsyninger (el, vand/spildevand, varme) afregnes direkte til selskaberne.

About property

Property type
Apartment
Size
94 m²
Rooms
3
Floor
2nd

Available from
1 August 2026
Monthly net rent
10.818,68 kr.
Utilities
0 kr.
Deposit
32.456,04 kr.
Prepaid rent
0 kr.
Move-in price
43.274,72 kr.
Do you need a loan?
Creation Date
12/05/2026
Listing-id
5382094
Search Agent
Your search:
Vejle øst, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
7 advertisements
Last active: Today
Profile created: 4 years ago
Monthly net rent
10.818,68
kr
10.818,68 kr.
Utilities
0 kr.
Move-in price
43.274,72 kr.

Available from
1 August 2026
Rental period
Unlimited
Landlord online today
Search Agent
Your search:
Vejle øst, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
7 advertisements
Last active: Today
Profile created: 4 years ago
Landlord online today
Monthly net rent
10.819
kr

Other results in Vejle Øst

Free contact
3 rm. townhouse of 82 m²
Vejle Øst, Solbærhaven
11.295 kr.15 December

Popular search terms

All in Apartments
GET APP
Google Play
SUPPORTRent out a roomMoving inspectionSublease contractSublet a rental propertyCustomer supportTerms and conditions
SOCIAL MEDIA
GET APP
Google Play

Dansk