Log in
  1. Home
  2. Apartments
  3. Ulfborg
  4. 2 rooms
2 days ago
2 room apartment of 78 m²
Harbogade, 6990 Ulfborg - 1st floor
Monthly net rent
3.800
kr
3.800 kr.
Utilities
0 kr.
Move-in price
15.200 kr.

Available from
As soon as possible
Rental period
Unlimited
Do you need a loan?

2 days ago

Lejlighed til leje i Ulfborg – Velholdt og indflytningsklar

Er du på udkig efter en stille og rolig bolig i skønne omgivelser? Denne velholdte lejlighed i Ulfborg er parat til indflytning og ligger i et fredeligt kvarter med god atmosfære og grønne omgivelser. Lejligheden tilbyder: Rolig beliggenhed i et stille område Adgang til stor, velplejet have Flot havepavillon – perfekt til afslapning eller hyggelige stunder Velholdt bolig med pæne overflader og god planløsning Indflytningsklar med det samme Lejligheden egner sig ideelt til én person eller et roligt par, der ønsker trygge og rolige omgivelser tæt på natur og byens faciliteter.

About property

Property type
Apartment
Size
78 m²
Rooms
2
Floor
1st

Monthly net rent
3.800 kr.
Utilities
0 kr.
Deposit
11.400 kr.
Prepaid rent
0 kr.
Move-in price
15.200 kr.
Do you need a loan?
Creation Date
14/05/2026
Listing-id
5564786
Search Agent
Your search:
Ulfborg, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
8 advertisements
Last active: 1 day ago
Profile created: 2 years ago
Monthly net rent
3.800
kr
3.800 kr.
Utilities
0 kr.
Move-in price
15.200 kr.

Available from
As soon as possible
Rental period
Unlimited
Search Agent
Your search:
Ulfborg, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
8 advertisements
Last active: 1 day ago
Profile created: 2 years ago
Monthly net rent
3.800
kr

Popular search terms

All in Apartments
GET APP
Google Play
SUPPORTRent out a roomMoving inspectionSublease contractSublet a rental propertyCustomer supportTerms and conditions
SOCIAL MEDIA
GET APP
Google Play