Stor herskabelig lejlighed 2 flotte stuklofter og en god indretning i 2 plan med 4 værelser på 2. sal og 2 flotte stuer med stuk på 1. sal samt et et stort spisekøkken og et stort badeværelse samt et depotrum og et ekstra værelse.
Bag ejendommen er der en lille terrasse og tørreplads til vasketøj.
Mulighed for leje af P-plads lige bag ejendommen
Lejemålet administreres af en af byens førende ejendomsaktører, som råder over eget teknisk personale og håndværkerteam. Som lejer er du således sikret en professionel service, samt en hurtig og effektiv ekspedition af alle henvendelser
Om ejendommen:
En meget velbeliggende gågadeejendom beliggende på en af de mest befærdede steder i gågaden. Ejendommen indeholder 2 mindre erhvervslejemål i stueplan samt en meget stor rummelig lejlighed på 1. og 2. sal med flotte stuklofter og en god indretning. Ejendommen har adgang fra rådhusgården såvel som fra gågaden.