Nybygget hyggelig 2/3-værelses lejlighed udlejes. Bestående af køkken med spiseplads, 2 separate værelser og badeværelse. Lille skohylde i opgangen. God som delelejlighed !
Bedste beliggenhed med et’ minut til Flakhaven og byens centrum. Grønne områder og Odense å lige i baghaven. Alt er indenfor få 100 meter – gågade, by, indkøb og letbanestation.
Vi har gennemgribende renoveret ejendommen i 2019/2020, så alt fremstår nyt og indbydende. Vi har haft stor fokus på at bruge gode materiale og valgt løsninger, som giver brugbare boliger. Alle boliger er udstyret med hvidevarer i god kvalitet og kombineret vaske og tørremaskine på badeværelset.
Der er fælles gård for lejlighederne og parkering for cykel i porten.
Signalforsyning til internet og antenne leveres af Glentevejens Antennelaug. Se mere på glenten’s webside.
Der betales direkte til forsyningsselskab for el. Aconto vand og varme opkræves med lejen.
Administration af ejendommen foretages af Domhusgården ejendomsadministration i Odense.
Vi glæder os til at vise dig mulighederne.
Med venlig hilsen Asger