Denne nyopførte 2-værelses lejlighed på veludnyttede 50 m² ligger i stueplan og har egen lille terrasse direkte ud mod gårdrummet, der er perfekt til morgenkaffen eller en stille aften i de grønne omgivelser. Er der ikke plads til alle gæsterne rummer gårdrummet masser af muligheder, herunder overdækket areal med langbord, parkering af biler og cykler, fitnessområde, legeplads med meget mere.
Lejligheden rummer et lyst køkken-alrum, et godt soveværelse samt badeværelse. Den direkte adgang til gårdrummet - og den private terrasse - giver en helt særlig følelse af at bo i eget hus midt i byen.
Boligen er opført i materialer af en kvalitet, der sjældent ses i udlejningsboliger. De flotte, lakerede sildebensgulve af massiv egetræ giver et moderne og varmt udtryk, og der er gulvvarme i hele lejligheden.
Køkkenet er hvidt og stilrent med mørk bordplade og fuldt integrerede hvidevarer inklusiv opvaskemaskine.
Bangs Have byder på et rigtig dejligt gårdrum med legeplads, grønne arealer, overdækket Gazebo, udendørs fitness og aflåst, indendørs cykelparkering. Der er masser af parkeringspladser, ligesom der er adgang til opladning af elbil.
Ud over denne type er der i samme bebyggelse også 3-værelses lejligheder i to plan og helt op til 4-værelses lejligheder på 110 m².
Husdyr tillades efter nærmere aftale.
Kontakt os allerede i dag for at aftale en personlig og udforpligtende fremvisning.