Log in
  1. Home
  2. Apartments
  3. København
  4. 3 rooms
  5. København Ø
Floor plan
2 hours ago
3 room apartment of 99 m²
Marmorvej, 2100 København, København Ø - 1st floor
Monthly net rent
21.100
kr
21.100 kr.
Utilities
1.080 kr.
Move-in price
106.580 kr.

Available from
1 August 2026
Rental period
Unlimited
Do you need a loan?

2 hours ago

Marmorbyen - Eksklusive lejligheder

OBS: Billeder af en prøvebolig. Super lækker lejlighed klar til indflytning d. 01/08. Lejlighederne varierer i størrelse fra de mindste på 78 m2 til de største på 151 m2 placeret i tårnbygningerne. Boligerne sikrer med deres høje vinduespartier et fantastisk kig mod vandet og himlen, ligesom der i alle boliger er adgang til tilbagetrukne altaner. Lejlighederne har mange forskellige planløsninger, der gør det muligt at finde netop den lejlighed, der passer til din livsstil. Bygningerne følger nordisk byggetradition med enkle linjer og imponerende lysindfald. Fælles for boligerne er store lyse trapperum og et centralt placeret køkken- og opholdsareal. Alle boliger har tilknyttet depotrum i enten lejligheden eller kælderen. Det er muligt at tilvælge leje af underjordiske p-pladser til din bil. Kontakt udlejer for en fremvisning eller yderligere info.

About property

Property type
Apartment
Size
99 m²
Rooms
3
Floor
1st

Available from
1 August 2026
Monthly net rent
21.100 kr.
Utilities
1.080 kr.
Deposit
63.300 kr.
Prepaid rent
21.100 kr.
Move-in price
106.580 kr.
Do you need a loan?
Creation Date
19/05/2026
Listing-id
5631963
Search Agent
Your search:
København, København ø, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
More than 1000 ads
Last active: Today
Profile created: 19 years ago
Monthly net rent
21.100
kr
21.100 kr.
Utilities
1.080 kr.
Move-in price
106.580 kr.

Available from
1 August 2026
Rental period
Unlimited
Landlord online today
Search Agent
Your search:
København, København ø, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
More than 1000 ads
Last active: Today
Profile created: 19 years ago
Landlord online today
Monthly net rent
21.100
kr

Other results in København

Free contact
3 rm. apartment of 91 m²
København K, Peder Hvitfeldts Stræde
24.995 kr.1 May

Popular search terms

All in Apartments
GET APP
Google Play
SUPPORTRent out a roomMoving inspectionSublease contractSublet a rental propertyCustomer supportTerms and conditions
SOCIAL MEDIA
GET APP
Google Play

Dansk